Pernenat 12 Shtator, 2019 511

Me jane krijuar gunga te vogla rreth majeve te gjoksit pse ndodh kjo

Pershendetje deshta nje pytje ne majet e gjoksave me jan formuar do si gunga tvogla naper zonen e erret rreth majeve nuk jam e martuar dhe tentoj per nje shtatzani por spo di pse ndodh kjo a ju ndosh grave qe jan shtatzan edhe a kan ato qe jan tpamartune ose qe sjan shtatzan ju lutem nje pergjigje


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X