Pernenat 27 Qershor, 2019 1437

ME dhuroni dicka

Pershendetje …anonim un jam nje nen e re kam djalin 6 muajsh ai ka nevoj per lodra por per shkak te kushteve ekonomike un nuk i blej dot 😢….kush mundet te dhuroj ndonje lodra ose rroba cfardo te jen si per mua dhe per bebin tim edhe te perdorura flm shum nqs e shperndani 🙏


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X