Pernenat 11 Tetor, 2021 0

Mbetja ne fyt

Pershendetje femia im eshte 2muajsh shpesh here kur pin i mbet ne fyt ushqehet vetem me qumsht gjiri si te veproj pasi qe i mbet dhe si ta parandaloj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X