Pernenat 21 Dhjetor, 2020 13

Maturim i kockave te bebit para kohe

Përshëndetje. Sot goca ime është 3 muajshe . Bëmë një eko coxo-femorale dhe mjeku më tha që kockat e gocës janë maturuar si të ishte 4 muajshe. Dmth maturim pak para kohe. Më tha ti reduktoj dozën e vitaminës D ndërkohë dhe fontanela anteriore është duke u mbylkur shpejt. Jam shumë e shqetësuar. Më jepni një këshillë

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X