Pernenat 18 Janar, 2020 506

Martesa

Pershendetje nena. Desha ta ndaj nje hall me juve pasi skam me ke ta ndaj nenen time sdua ta shqetesoj se mjaft e kam shqetesuar moter skam jam e vetme. Jetoj ne kurbet jam e martume qe 2 vite e gjysem prej diten e par qe kam ardh vjehra ma ka nxi jeten si mu si nanes tem per cdo gjo e thirte ntelefon qika jote kshu qika jote ashtu derisa u detyru nana me ndru numrin. 4 muj kam ndejt mshel ndhom pa buk u dobsova shum burri mka dal zot shum e ka pa kush o gabim kurr sem ka idhnu me vjehrin dhe zollvat ja qoj shum mir vetem me at jo mthot mu ti duhet me mpyt mu jo burrin leje burrin ti. Ngela shtatzan tash e kam ni qik ma dojn shum gjithqka i blejn mendova se ka ndryshu erdh nana se ka lind qika e kish rranu nanen tem sa qe as 1 jav si bani mu lut me ja qit bileten me u kthy shpi frikohen dhe familja mem ardh prej ksajna qe 2 vjet e gjys sem ka ardh askush as nqiken deshten me ardh krejt tha jam e smut spo muj gjith familja ime kthyn prap. Tash spom lejon as me shku me bujt te nana thot une kur do them ti shko jo ti ,i them burrit kshu spo shkon spo duroj mo po thot do humbim gjithqka duro dhe pak. Veres nuk kesh shpi dhe dimrit smujtem sebep qikes tash po du me shku se dhe baba punon jasht mthiri po don mem pa krisi kijameti nshpi se kan po e vet ajo qe po don me shku nese don kshu si them une mir nese jo se ti mbledh stelat dhe ne tshkon. Qysh me ja bo motra se spo muj kshu me vazhdu mka dajt prej shoqnis tash dhe prej familjes sem le as te dera me dal thot un si do them do bohet sen shkon askund ti pa mu. Jam tu tranu mkeshilloni dicka motra. Me dal banes dalem po une jam papun me ni rrog e burrit ktu sde kena dhe me hanger buk. Spo di qysh me ja ba.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X