Pernenat 10 Shkurt, 2021 211

Marredheniet bashkeshortore

Pershendetje nena po shkruaj jasht teme, po ka te bej me familjen jam 28 vjeqe , jam e martuar kemi femi kam 5 vite me burrin ishte I pari mashkull ne jeten time, po problemi eshte se ne gjithe kto vite nuk ndjej kenaqesi ne mardhenjet intime e dua burrin me shpirt, e kemi folur kte gje ai thote se disa femra e kan kte gje, dhe kjo gje po na prish familjen, se une nuk kam fare deshir te kem mardhenje,cdo dite burrit nuk I pelqen kjo gje, dhe me te drejt, me thote ka ngel me marre grua tjeter se nuk mi plotson nevojat, tani ka filluar gjysmen e gjumit e ben ne divan, ne mengjes vjen tek dhoma, ju lutem pa ofendime cfare do me keshillonit, si motres tuaj, kjo situat po me vret, se mos e humbas familjen,


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X