Pernenat 16 Shtator, 2021 0

Marredhenie seksuale

Pershendetje desha tju pyes per nje problem qe kam nese ju ka ndodhur ndonjeres prej jush?
Kur kam marrdhenie me bashkeshortin kam djegsim shum dhe pastaj pasiqe urinoj, pastaj me jo?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X