Pernenat 12 Gusht, 2019 808

Marrdheniet bashkshortore

Pershendetje!Marrdhenia imenme burrin ne pergjithesi shkon mire por ka disa situata qe nuk me pelqejne!Jam shtatzane dhe me nje femije te vogel dhe burri vendosi pa miratimin tim te largohet per pushime me kushurinjt per disa dite ne shtetin fqinj.Kjo situate eshte perseritur dhe disa here te tjera.Ne nje marrdhenie nuk duhet te vendosin te dy partneret apo ne femrat duhet te mbingarkohemi me femijet…me angazhimet familjare dhe bashkshorti te relaksohet me pushime?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X