Pernenat 1 Gusht, 2019 782

Mardhenia ne cift

pershendetje jam.e martuar.me.nje beb 16 muajshe po.kam.vetem.sher me.burin ai ben karta dhe aty perlara ja beri nje gruaje ajo eshte e martiar.me.fmij eshte 4p.vjet ky 27 … dhe kjo e mer shum.shpesh ne tel ky sms qe fluste i.fshinte.i thoja pse i.fshive thot.skam.cti.dua nejse e lash kjo valla.nner e merte per.kartat njer per qiran ..e sot kyr.rastis un atje kjo e mer dhe i.thot vajte ne shtepi e un arita qe dgjona ky mbylli zerin e tel dhe me.shtynte qe mos.degjoha….dhe i.tha ksan.enon.car do e.ajo ndoshta e kuptoi dhe i tha per.qeran tha ..un i.mar dhe i shkruan se i thash nje dit ma.prezanti.i.them.enoj.zmr.ckm … per.cf beheshe llaf per qeran ajo mtha po. sfls dot jam.pun….cf te bej o nena jam.ne ankth te pres derisa ti gjej vet duke.folur apo.ky thot skam.gje.me.fal qe e zgjata jam.shum.stres


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X