Pernenat 8 Mars, 2021 0

Maramendje ne shtatzani

Kam shume maremendje ne shtatzani ,i kam 28 jave ,kam yndyren lart dhe infeksion ne urine ,qfar duhet te bej qe mos tkem maremendje


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X