Pernenat 17 Tetor, 2019 288

Luhatje tensioni pas lindjes

Sa keni pas tension pas lindjes sa ju ka zgjat te keni luhatje tensioni qe nje muaj kam lindur ndodh qe nje jav ose dy me rri tensioni mir ndodh qe nje dit me ngritet io aq shum mirpo me shqeteson jam 23 vjeq nen e re dhe dua ta di a esht duke u stabilizuar ra ne vend apo qka ju faliminderit sepse kam ra ne depresion nga kjo situat


  1. avatar Anonim-3787

    Eshte gje normale,,por sduhet te shqetesohesh,sa me shum te stresohesh aq me shum rritet tensioni,periudga e paslindjes eshte shum e lodhshme per femrat,edhe lodhja ndikon shum,edhe trupi do kohen e vet te rikuperohet,kerko ndihme ne rritjen e bebit ,ushqehu sa me mire,perdor vitaminat dhe pusho sa me shume.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X