Pernenat 1 Shkurt, 2022 0

Lot dhe sklepa tek syri bebit

pershendetje…
Djalit tim 4 javesh i loton syri shume qe prej dites qe lindi dhe ka shume sklepa..perdora tobrex pika spati rezultat..i beramasazh syrit me qumesht gjiri perseri njesoj..cfare mund te bej ju lutem?
Faleminderit


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Mendoj qe ka bllokim
    Te kanalit te lotit, ju rekomandoj ti beni nje vizite me mjekun okulist

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X