Pernenat 14 Janar, 2022 0

Llogaritja e javeve te shtatzanise

Përshëndetje , Nëna dhe Nëna të ardhshme jam në fillim të shtatëzanisë nga 5 nëntori e kam pas ciklin e fundit por mjeku më tha që nga fundi muajit keni mbet shtatzane , une nuk po mundem me kuptu saktesisht sa javë mundem me kon , dhe nje pytje për nënat deri në sa javë kam të vjellura sepse une veq që spo vdes sa keq jam . Faleminderit 😘


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X