Pernenat 28 Korrik, 2020 70

Llogaritja e javeve te shtatzanise

Pershendetje doja nje ndihm si mund te llogaris javet e shtatzanis jam ne muaj e 5 dhe dua te di kur futem ne musjn e 6. Nuk mundem ti llogaris dot.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X