Pernenat 2 Mars, 2020 112

Lindja ne spital shteteror

Pershendetje, jam nga Maqedonia, desha nje mendim sipas pervojes tuaj, lindjen e pare e kam kryer ne spitalin shteteror te Tetoves ne menyre natyrale po skam aq eksperience te mire, tash jam shtatzane ne javen e 34 dua qe lindjen ta bej ne spital te Shkupit a jan mjeket te mire atje dhe cilin spital ma rekomandomi, sptalin ne Cair apo ne qender, mbetshi mire!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X