Pernenat 13 Maj, 2021 0

Lindja e bebit ne Itali

Pershendetje. Nje pyetje per zonjat qe jetojne ne Itali doja te dija si funksionon nese lind bebin atje. A merr bebi dhe nena leje qendrimi per te jetu atje a te strehojnë me pas. Doja nje informacion ju lutem

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X