Pernenat 22 Tetor, 2021 0

Lindaa

Mirmbrema Nena
Jam nje vajz e re Kam djalin 8 muaj flen 2her ne dit e vendoj perseri mbremje Ora 9 zgjohe tperseri dhe sflen dej Ora 3 nates Han pin xhdo send por sflen me ndimoni pak


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nese vetem nuk fle, e nuk grindet ose te qaje do te thote qe ai I ploteson orarin e gjumit, ju rekomandoj qe gjate dites mos I mbyllni grilat, lereni qe drita te futet mjaftueshem ne dhome, ne menyre qe femija te diferencoje diten e naten , e ne kete menyre flen me pak gjate dites

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X