loading
Pernenat July 29, 2019 1104

Linda

pershendetje, deshta tju pyes kam ber ivf qe 7 dite me jan transferuar 2 embrione por ende nuk kam ndonje shenj te shtatzanis a eshte ende heret kur fillojn shenjat e para ju lutem eshte nje faz shum e ndjeshme dhe stresuse ju pershendes kaloni mire


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X