Pernenat 5 Mars, 2021 0

Levizjet e femijes ne bark

Pershendetje!
Un sapo kam hyre ne muajin e 5-te dhe akoma nk e kam degjuar femin te levize cdo dite. Perben ndonje problem?
Kur mundem ta degjoj?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X