Pernenat 13 Shtator, 2021 0

Levizja e bebit ne shtatzani

Jam shtatzene ne javen e 22 dhe ende nuk e kam ndegjuar beben teksa levize, gjinekologia me thot se ende ka kohe dhe nuk duhet bere merak.
Megjithese kur beje kontrolla gjinekologjike ja ndegjoj zemren teksa i rrah , prapseprap jam bere shume merak.
Kjo eshte shtatzania ime e pare.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X