Pernenat 8 Mars, 2021 0

Letrat në Itali

Pershendetje jam pak jasht teme, desha të pyes ato qe jetojne në itali, në momentin qe mer leje qendrim (ricevuto nese shkruhet keshtu) në itali për sa koh maksimumi mund të te caktojne te vendosesh shenjat e gishtave? Dhe me Leje qendrim a mund te shkosh ne shqiperi? Ju Faleminderit 🥰


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X