Pernenat 2 Qershor, 2021 0

Lekura e acaruar

Pershendetje doktoresha, djalit tim i eshte acaruar shume lekura ne zonen e qafes, ku ve re qe dhe i behet me djerse. eshte nje vjec. a mund ti marr dicka ne farmaci apo duhet ta kontrolloje mjeku?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X