Pernenat 30 Janar, 2020 498

Leket e femijes

Pershendetje nena 😘
Jetoj ne Itali. Kam 4 jave qe kam lindur.Desha t’ju pys si mund ti Marr e leket e goces ne Shqipri.Se me Kan then duhet nji prokure por nuk e di a duhet te bere me noter apo duhet te shkoj ke ambasada Shqiptare ne Rome…?Se un nuk mund te shkoje dot ne Shqipri sepse jam pa letra dhe doja ti merte vjerri..?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X