Pernenat 11 Tetor, 2021 0

Leket e bebit

Pershendetje nena te dashura, jam ne muajin e 7 te shtatezanis dhe jetoj ne greqi, dua te me ndihmoni me ndonje informacion cfar letrash duhen ber per te marr leket e lindjes dhe a mund te mi bej vjerra letrat dhe ti terheq me pas leket ? flm


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X