Pernenat 13 Nëntor, 2019 220

Leje kalimi Itali

Pershendetje.ju lutem doja nje informacion nga nenat qe jetojn ne itali.kur kane bere leje kalimi per femijen per ne shqiperi,certifikata e lindjes duhet me vule apustile?theksoj bebi la lindur ne itali.ju faleminderit


  1. avatar Anonim-7275

    Pershendetje po letra qe duhet bere regjistrimi ne shqiperi duhet me vule apostile ps qenke me fat q po tlen tkalosh pa pasaporte se mua ma kan kerkuar dhe e kam bere ne ambasaden shqiptare ne Rome!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X