Pernenat 19 Maj, 2020 241

Leja e lindjes

Psh nena uroj te jeni.. ju lutem dua nje informacion pasi te mbaron leja e lindjes dhe ne pamundesi per tu kthyer ne pun ah kam te drejt te dal ne asistenc.?? Klb

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X