Pernenat 12 Prill, 2021 0

Leja e lindjes

Prsh nena ndoshta jam pak jashte teme … por doja tiu pyesja ato qe jan leje lindje ose dine dicka ne lidhje me kte ?
Kam punuar ne 1 subjekt privat para se te merja lejen e lindjes per rreth 2 vite gati , me 1 rroge 350 mij leke . Dua te di sa keni mare ju gjate lejes ne muaj me kete rroge ?
Ju flm dhe uroj te jeni mire me femijet dhe familjen tuaj .

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X