Pernenat 9 Shkurt, 2021 131

Leja e lindjes

Pershendetje nena, uroj te jeni mire ju dhe ti keni mire vogelushet tuaj. Po pres te behem nene dhe sapo kam marr lejen e lindjes dhe duke qene siguruar ne dy pune sdi ku ta dorezoj lejen e lindjes. Secila pune me ka then qe nese se dorezon te ne duhet te japesh doreheqjen e sdi si te veproj. Ju lutem kush ka pas eksperice te tille tme ndimoje pasi une sshkoj dot te siguracionet e burri eshte ne pune. Faleminderit 😘😘


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X