Pernenat 12 Nëntor, 2020 311

Leja e lindjes

Përshëndetje nëna doja të pyesja për lejen e lindjes dhe cfarë dokumentash duhen faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X