Pernenat 10 Korrik, 2020 44

Leja e lindjes

Pershendetje
Nga eksperienca juaj kur iu ka kaluar shperblimi i lindjes(jo bonusi) dhe pagesa e paralindjes 35 diteshit.
Kam rreth 20 dite qe kam lindur.
Flm


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X