Pernenat 26 Maj, 2020 370

Leja e lindjes

Pershendetje shpresoj te jeni mire 😊 Atehere une jam shtatzene dhe e siguruar ,per te perfituar lejen e lindjes cduhet te bej ? pasi punoj ne qytet tjeter dhe pashaportizimin e kam ne qytet tjeter .. shpresoj ndonje nga nenat te kete patur ndonje rast si i imi …ps(gjendja civile eshte mbyllur per momentin prandaj po interesohem ketu ) Faleminderit!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X