Pernenat 8 Dhjetor, 2021 0

leja e lindjes

pershendetje
per nenat qe kane lindur ne muajin nentor dhe e perfitojne lejen e lindjes a i keni mare parat
linda me dt 1.11.21 per 4 5 dit dergova dokumetacion e nevojesh tek puna por leket sme jane futur akoma ne llogari
ju faleminderit kush komenton


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X