Pernenat 1 Shkurt, 2022 0

Lehonia

Pershendetje..uroj te jeni mir..jam nje nene lehone dhe kam djalin 1 muajsh..sot dola e infektuar me covid me nje temp 38.5..kurse cuni 37.5 po doli negativ..theksoj qe cuni prej 3ditesh i kam ven re qe i ka dal hernie ose dhjami posht..i del i futet..si ndikon qumshti i gjirit ne kte situat..cfare me keshilloni te bej dicka tjeter qe ta ruaj cunin? Do ju isha shum mirnjohse pasi jam nene e re dhe jam shqetsua shume..


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X