Pernenat 17 Nëntor, 2021 0

Le te diskutojm

Pershendetje
” Ju pergezoj per kte faqe ” Dhe ju kerkoj ndjes jam jasht teme . Kush me ndimon me nje zyre pune ku mund te drejtohem ne Geneva te Zvicer-es ti dergoj E-mail ju lutem nenave te faqes di ndokush si fuksionon . Kam burrin pa pune eshte me pashaport Italiane . Do t’jua di per shume faleminderit nese me ndimoni me ndonje informacion ( Anonim ju lutem )


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X