Pernenat 23 Korrik, 2020 259

Lambia tek femijet

Prsh. Kam djalin 2.5 vjec. Problemi qendron se ka lambie. Ka marr disa here mjekim ,bermox(hera e fundit para 1 muaji,por qe ska dhen rezultat)
Djali grindet ne gjue dhe nuk ve pesh pavaresisht se ha ushqim shume mire.
Ju lutem me ktheni nje pergjigje se si te veproj
Deri ne cmoshe jan femijet lambie?
Faleminderit

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti jepni nje kure te rregullt per 5 dite me ( sirup zentel : 5 ml ne dite+simbiosistem gocce 10 pika) te behet 2 jave pushim dhe ti perseritet serish mjekimi per 5 dite( pas 2 javedh bej mje analize tjeter) por ju rekomandoj qe te mjekohen te gjithe pjestaret e familjes

  2. avatar Anonim-8128

    Prsh kam vajzen dy vjece dhe i dalin here pas here tani ne vere pulla te medhaja te kuqe tek pjesa e kraheve dhe kembeve. Doktoresha doja nje sugjerim nga ju ca mund te bej ?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X