Pernenat 11 Shkurt, 2022 0

Lada Bejleri

Pershendetje,

Vajza ime kete te premte mbush 1 muajshe. I jap dhe gji dhe qumesht formule. Por pasi i jam gjiun e shikoj qe kerkon me shume dhe nuk e ze gjumi. Dhe kur ja vazhdoj me formulen sikur ngopet e fle. Une jam munduar me pompen te shoh sa kam dhe diku te 60 ml, eshte normale te kem kaq qumesht ne kete jave?. Faleminderit


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Per te pare sasinne e qumeshtit qe ju keni duhet te keni minimalisht 2-3 h Pa i dhen gji femijes qe ti beni Nje peshe ta vendosni ne gji dhe ti beni Nje peshe tjeter per te pare diferencen ne peshe qe llogarit sasine e qumeshtit qe ju keni, per te pare si ka shtuar femija duhet bere Nje
    Llogaritje me peshen e lindjes

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X