Pernenat 12 Nëntor, 2021 0

kut bebi 10 muajsh eshte me barke .Si te veprojme?

Bebi 10 muajsh ka 2 jave qe eshte me barke.Njekosishte po i dalin dhe 2 kica.Si duhet te veprojme


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Simbiosistem gocce 10 pika ne dite
    Tasectan 1 bustine cdo 4-6 h

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X