Pernenat 27 Tetor, 2020 307

Kush mundet tme ndihmoj

Prsh kush mundet tme ndihmoj me ndonje karroc. Qe nuk e don sepse nuk kam mundesi per ta bler dhe ndonje loder ne qoft se do keni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X