Pernenat 25 Janar, 2022 0

Kur mund te nis ushqyerjen e bebit?

Përshëndetje !

Fëmija im është 3 muajsh. Ushqehet me gji dhe qumësht formulë.
Kur mund të më rekomandoni të filloj ushqyerjen. Shqetësohem prej faktit që nuk arrij ti plotësoj nevojat e ti me qumësht gjiri, dhe po të filloj me ushqimin arrij tia plotësoj.

Faleminderit,
Pres përgjigje !


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X