Pernenat 5 Shtator, 2019 304

Kur kalohen leket e lejes se lindjes?

Pershendetje nena.. Doja tju pyesja persa I perket lejes se lindjes. Un e kam perfituar nga ana e bashkeshortit kete. I plotesova te gjitha dokumentet qe duheshin I cova ne konsultore mora raportin dhe te gjitha bashke I cova ne drejtorine e sigurimeve shoqerore. Po bej gati 20 dite dhe leket akoma sme kane kaluar ne banke. Doja te dija se sa kohe do qe ti kalojne leket ne llogari? Flm per cdo pergjigje tuajen. Ti keni mir bebat. 😘😘😘😘


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X