Pernenat 7 Shtator, 2020 1891

Kur fillohet veza

Pershendetje doktoresha, kam vajzen 10 muajshe dhe dua ti filloj vezen. Sa here duhet tja jap?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X