Pernenat 20 Dhjetor, 2019 170

Kur femija nuk flet shume

Pyetja ime eshte ne lidhje me.femijen 2 vjecar qe eshte shume aktiv por ne shumicen e rasteve nuk e kthen koken nese e therret, ne shumicen e rasteve nuk e ben ate qe i thua( nese i kerkon te marre nje loder te caktuar) dhe nuk flet shume


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!Duhet pare nese femija juaj qendron gjate para tv, telefonit dhe kjo ben qe ai te perqendrohet aty e te mos ju pergjigjet,mundohuni qe ai te qendroje sh pak , luani me femijen ,dilni shetitje, komunikoni sa me teper.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X