Pernenat 5 Mars, 2021 0

Kur duhet bere vaksina e nje vjetorit

Persh dr .edhe 2 muaj djali im mbush vitin dhe kam degjuar qe vaksina e 1 vjetorit duhet te shtyhet sepse mund te behet me autizem a eshte vertet?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X