Pernenat 22 Gusht, 2020 200

Kujdestaria e femijes

Pershendejte! Deshta te ju pys per procedurat e divorcit,sa koha ju ka marr nga fillimi e deri te vendosja per kundesatrin e femiut( nen 1 vjet)
Nese ka nene nga kosove qe kan pasur rast ose qe e din mire ligjin ne kosove ju kisha lut te me ndihmoni.Dhe deri ne vendimin per kujdesatri me kend ka qendruar femiu?!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X