loading
Pernenat August 11, 2019 200

Kujdestare per bebin

Pershendetje! Kam nje pyetje per nenat qe jetojne ne Gjermani. Une jetoj ne München dhe se shpejti behem nene. Kam pak kohe qe kam ardhur ne Gjermani pasi u martova dhe vizen e kam te perkohshme deri ne janar. Dua te futem ne kurs gjuhe per nivelin A1 sepse me kerkohet si kusht. Si t’ia bej gjate kohes qe do kem nje beb te vogel? A te siguron shteti nje kujdestare qe mund te kujdeset per femijen gjate kohes qe s’do jem ne shtepi ? Ju lutem si keni vepruar ne rastet si une pasi vertet nuk di cfare te bej ? Nese mund te kete dhe zgjidhje tjeter ju lutem me thoni ne komente e ju shkruaj une ne privat. Do ju isha shume mirenjohese! Faleminderit e ti keni mire bebat! ☺️☺️

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X