Pernenat 10 Nëntor, 2019 307

kujdesi per beba

pershendetje nena te dashura
kam degjuar e lexuar per kete sindromen e papritur e vdekjeve foshnjore ne gjum.
e kam bebin 7 javeshe dhe ter naten nuk fle duke e shikuar e friksuar mos i ndodh gje a ka dikush qe e din sakte se qfar eshte kjo sepse kam shum frik


  1. avatar Anonim-3787

    Vazhdimisht flitet ne internet per kete gje por ne fakt ne realitet nuk jemi hasur,fli gjume e qete sepse te mjefton koha qe rrin zgjuar me beben per ta ushqyer ose kur qan nga dhimbjet,ti mjafton qe ta lesh beben te fleje ne dyshek te drejte,pa jastek,te mos ket rrezik te mbytet nga batanijet apo te bjere ne toke,besoja zotit.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X