Pernenat 3 Korrik, 2019 251

Ku duhet ta bej prokuren per te udhetuar vetem me vajzen?

Pershendetje do doja te gjitha nenat qe kan udhetuar nga italia ne shqiperi vetem me femijen
Un dua te shkoj vetem me vajzen por nuk kam shum informacione persa i perket prokures ne qpftese duhet patjeter dhe se ku mund te behet
Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X