Pernenat 6 Gusht, 2020 150

Kruarje dhe diegie vaginale

Pershendetje kam nje shqetesim kam shum kruarje dhe djegije nga poshte..para njela 3 ditesh isha ne plazh dhe besoj do kem marr ndonje infeksion…ju lutem me thoni nje krem sepse vetem ne pjesen e jashteme kam kruarje dhe djegije..flm nese me pergjigjeni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X