Pernenat 21 Dhjetor, 2021 0

Kruarja tek femija

ershendetje?Kam djalin 2 vjec ka kruarje te shpeshte qe prej nje muaji kruhet ne kemb duar bark faqe ,nuk ka pucrra por vendin qe e kruan e ben gjak .nuk e di cfare mund te jete.Me jepni mendim cfare duhet te bej .


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti beni Nje analize te feces per parazit dhe candida

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X