Pernenat 2 Dhjetor, 2019 228

Kruajtje ne shtatzani

Pershendetje te dashura nena ju lutem mund te me tregoni esht normal gjate shtatezanis kruajtjet jam e vogel gati dy muajshe me kruhet shume poshte gjoksit dhe mbrapa ne kurriz pasi ju lutem mund te me jepni nje pergjigje ju falenderoj 😊


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X